VII Rajd Rowerowy

W sobotę 3 września 2022 wraz z Sołectwem Jerzmanowa zapraszamy nie tylko zapalonych cyklistów ale rodziny i wszystkich, którzy lubią jazdę na rowerze na wspólna integrację podczas VII Rajdu Rowerowego pn. "Jeździmy bo lubimy". Rajd rusza o godz. 14:00 z ul. Lipowej - przy wiacie rekreacyjnej w Jerzmanowej.

Planowana trasa rajdu przebiegać będzie przez: Jerzmanowa (Wiata rekreacyjna) –ul. Lipowa, ul. Obiszowska, ul. Parkowa – droga leśna ppoż. nr 89 -droga ppoż. nr 86 – Bądzów - Golowice – droga ppoż. nr 83 – droga ppoż. nr 78 -75 – 76 – 89- 75 -78 – 77 – 89, Golowice 89 –Jerzmanowa ul. Parkowa – ul. Obiszowska – ul. Liowa Jerzmanowa (Wiata rekreacyjna).

W programie:
- poczęstunek
- rozdanie upominków
- zabawy dla dzieci

Zapisy w dniu rajdu od godz. 13:00 przy wiacie rekreacyjnej w Jerzmanowej (ul. Lipowa). Kartę zgłoszenia (do pobrania poniżej) można przynieść wypełnioną ze sobą lub wypełnić w na miejscu.

Obowiązkowy kask ochronny!

Więcej w regulaminie.

Karty zgłoszeń do wypełnienia w dniu rajdu lub do pobrania poniżej.