Konkurs fotograficzny 2022

Stwórzmy kalendarz przedstawiający 12 sołectw gminy Jerzmanowa w 12-stu miesiącach kalendarza! Tylko z Wami uda się nam zrealizować ten główny cel naszego konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, organizowanego corocznie dla ;mieszkańców gminy Jerzmanowa, amatorów i miłośników robienia zdjęć, zarówno dzieci jak i dorosłych.

„12 odsłon gminy Jerzmanowa” to hasło naszego tegorocznego wyzwania dla Was.

OCZEKUJEMY

Zdjęć obrazujących sołectwa gminy Jerzmanowa w czterech porach roku.

Fotografii przedstawiających widoki, pejzaże, krajobrazy, fragmenty otwartej przestrzeni tworzące fotografię ukazującą w ciekawy sposób wybraną miejscowość gminy Jerzmanowa.

WARUNKI

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 12 sztuk zdjęć. (Idealnie gdyby każde przedstawiało inne sołectwo gminy.)

Fotografie w formie papierowej i cyfrowej należy dostarczyć do Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej wg. warunków uczestnictwa i wymagań technicznych omówionych w regulaminie do pobrania poniżej.

TERMIN

Na prace czekamy do 21.10.2022r. do godz. 15:15

Łączna kwota przeznaczona na wygrane to 1200zł.

Spośród nadesłanych prac 3-osobowe jury powołane przez organizatora wybierze 12 fotografii, które staną się częścią kalendarza na 2023 rok. Autor zdjęć otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł. za każde zdjęcie, które wejdzie w skład kalendarza.

Zapraszamy do udziału

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Formularze zgłoszeń oraz fotografie w formie cyfrowej można dostarczyć e-mailem na adres a.stec@gckjerzmanowa.pl przy czym pamiętać należy o dostarczeniu także wersji papierowej osobiście lub pocztą na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej, ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa z dopiskiem „Konkurs fotograficzny. 12 odsłon gminy Jerzmanowa.”

Więcej w regulaminie do pobrania poniżej.

*autorem zdjęcia użytego w projekcie plakatu jest Tomasz Wadas