WDK Jaczów zaprasza!

Czy byliście już w Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie po remoncie? Zachęcamy bo możecie pozytywnie się zaskoczyć.

Oprócz odnowionego i pachnącego wnętrza budynku czekają tam na WAS?

• Zajęcia w świetlicy dla dzieci i młodzieży prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 – 19:00 przez panią animatorkę Sandrę Ryś
    • Warsztaty plastyczne dla dzieci prowadzone przez instruktorkę Kingę Pióro w każdy wtorek w godz. 14:30 - 15:30 i czwartek w godz. 13:30 - 14:45
    • Zajęcia pn. „Natchnione bajką” dla dzieci, prowadzone w każdy wtorek od 15:30 przez panie bibliotekarki
    • Próby Zespołu „JACZOWIACY” w każdy poniedziałek w godz. 17:00 – 18:00
    • Sala z czytelnią zapewniająca przestrzeń i warunki do zabawy, nauki oraz rozwijania własnych pasji i zainteresowań.
    • Dostęp do komputerów w naszej bibliotece.

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami gier i zabaw czy szukacie miejsca do nauki i pracy, w Wiejskim Domu Kultury znajdziecie coś dla siebie. Chcemy, aby był miejscem spotkań, wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla wszystkich mieszkańców Jaczowa. Czekamy również na Wasze propozycje jak chcielibyście wypełnić godziny otwarcia WDKu i jakich zajęć oczekujecie.

Zapraszamy!