XXXI Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych KONKURS

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do XXXI Przeglądu Zespołów Ludowych i Folklorystycznych - Jaczów 2024!

Zapraszamy zespoły ludowe i folklorystyczne, prezentujące rodzimy folklor lub program stylizowany na ludowy do udziału w kolejnej edycji jaczowskiego Przeglądu. Tegorocznym motywem przewodnim są utwory związane z pracami polowymi i wykonywanymi w gospodarstwie, a także obrzędy związane z porą letnią.
Przegląd tak jak w ubiegłym roku odbywa się w dwóch formułach: KONKURSU i WYSTĘPÓW NA ŻYWO. Udział w formule przeglądu nie obliguje do udziału w konkursie.

PRZEGLĄD

MIEJSCE:  Wiejski Dom Kultury w Jaczowie (gmina Jerzmanowa), ul. Główna 1.

TERMIN16 czerwca 2024, start godz. 16:00

Aby zgłosić zespół do PRZEGLĄDU! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć do dnia 10 maja 2024r. na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa lub mailowo na: kontakt@gckjerzmanowa.pl  Zespoły zakwalifikowane do udziału w Przeglądzie zostaną o tym poinformowane telefonicznie do dnia 20 maja 2024r.

KONKURS

Już dziś zgłoś swój zespół do KONKURSU! Nagraj film z występem zespołu i zgarnij nagrody. Czas trwania filmiku nie może przekraczać 10 minut.

NAGRODY JURY:

1500, 1300 i 1000 złotych z pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz niezależną

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI wyłonioną w głosowaniu internetowym w wysokości 1000zł

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 10 maja 2024r. na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa lub mailowo na: kontakt@gckjerzmanowa.pl  Ogłoszenie  wyników konkursu odbędzie się do dnia 5 czerwca 2024r.

Zespoły chcące wziąć udział w konkursie zapraszamy do skorzystania z naszego Studia nagrań mieszczącego się w świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42A.

W sprawie ustalenia terminu nagrania prosimy o kontakt z naszym Realizatorem nagrań

Kacper Burda

e-mail: k.burda@gckjerzmanowa.pl

tel. +48 787 064 651

lub przez stronę Facebooka studia.

Sprawy organizacyjne i szczegóły dotyczące Przeglądu można uzgadniać telefonicznie z panią Kingą Pióro, po numerem tel.: 76 752 14 29 oraz e-milem: k.pioro@gckjerzmanowa.pl

Regulamin i szczegóły do pobrania poniżej.