Zajęcia obrazek

KONKURS - Zaśpiewajmy Niepodległej na 105 rocznicę

Zapraszamy wokalistów i zespoły do wzięcia udziału w konkursie piosenki i pieśni patriotycznej, legionowej i żołnierskiej pod nazwą " Zaśpiewajmy Niepodległej na 105 rocznicę". Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych zamieszkałych na terenie Gminy Jerzmanowa.

Zaprezentuj swoje wokalne możliwości i zaśpiewaj dla Niepodległej podczas obchodów Święta Niepodległości w Jerzmanowej w dniu 11 listopada 2023r!Co musisz zrobić?

Zarejestruj w formie filmiku swój występ i dostarcz go osobiście do GCK w Jerzmanowej (ul. Głogowska 8, I piętro) lub pocztą na adres ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa.

Wraz z nagraniem należy dostarczyć formularz zgłoszenia, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu.
Termin dostarczenia nagrań upływa dnia 23 października 2023r.


Istnieje możliwość nagrania filmiku w studiu nagrań należącym do Gminnego Centrum, mieszczącym się w świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42A. Nagranie filmiku w studiu nagrań; możliwe jest w godzinach pracy studia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem  GCK pod numerem telefonu: 787 064 651. 


Nagrody


Laureaci konkursu (I-III miejsca) wystąpią na scenie podczas Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2023r.

Dla laureatów konkursu tj. za zajęcie I – III miejsca w kategorii solista i zespół Organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną na scenie podczas obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2023r.


Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej.