Klub Filmowy - WRZESIEŃ

WRZEŚNIOWYM repertuarze Klubu filmowego przygotujcie się na moc wrażeń:

1. Chłopiec z niebios - 06.09, godz. 19:00 (wyjątkowo w Świetlicy Wiejskiej w Gaikach)
  2. Pamfir- 13.09, godz.  19:30
  3. Bestie - 20.09, godz. 19:00 (wyjątkowo w Świetlicy Wiejskiej w Gaikach)
  4. Cicha dziewczyna - 27.09,  godz. 19:00

MIEJSCE: Stodoła Kultury w Jerzmanowej

Karnety (w cenie 30zł/os.) na dany miesiąc sprzedajemy podczas pierwszego seansu.

Cena biletu za seans: 15 zł/os.

Do zobaczenia w Stodole Kultury w Jerzmanowej

Klub filmowy w Jerzmanowej otrzymał dofinansowanie od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego: Upowszechnienie Kultury Filmowej parytet II. - Inicjatywy filmowe. Dofinansowanie w  formie dotacji w kwocie 10 tys. złotych przyznano w celu realizacji przedsięwzięcia "Działalność klubu filmowego funkcjonującego w świetlicy wiejskiej - Stodoła Kultury".

Klub filmowy w Jerzmanowej otrzymał dofinansowanie od Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego: Upowszechnienie Kultury Filmowej parytet II. - Inicjatywy filmowe. Dofinansowanie w  formie dotacji w kwocie 10 tys. złotych przyznano w celu realizacji przedsięwzięcia "Działalność klubu filmowego funkcjonującego w świetlicy wiejskiej - Stodoła Kultury".