Rozdajemy wejściówki! na Muzykę w Raju

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Jerzmanowa po raz kolejny zagości na mapie festiwalu MUZYKA W RAJU. Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej XXI edycji koncertowej, która odbędzie się pomiędzy 4 a 20 sierpnia w Żaganiu, Zielonej Górze, Letnicy, Zaborze, Jerzmanowej, Gorzowie Wlkp., Międzyrzeczu, Świebodzinie, oraz Paradyżu-Gościkowie. Ten cykl koncertów, przez lata zgromadził już wierną publiczność, a z każdym kolejnym rokiem przyciąga nowych słuchaczy.

• Dla pierwszych 30 osób mamy do rozdania dwuosobowe wejściówki na nasze koncerty. Odbiór osobiście w siedzibie GCK (ul. Głogowska 7, 67-222 Jerzmanowa) !

08/08/2023Stodoła Kultury w Jerzmanowej usłyszymy 2 koncerty:

KONCERT 10Alors en danse - godz. 18:00

Consort fletów prostych FOWR:

Corina Marti

Fiona Kizzie Lee

Ann Allen

António Godinho

Więcej o koncercie >> tutaj

KONCERT 11 - Chelys hexachorda - godz 20:00

Michał Gondko, lutnia sześciorchórowa

Chelys hexachorda.

Muzyka na lutnię sześciochórową w latach 1500-1550

Więcej o koncercie >>tutaj

----------------

Współorganizator: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

Mecenasem tegorocznej edycji Muzyka w Raju jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Partnerem Głównym jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.