Dotacja dla Klubu filmowego

Miło nam poinformować, że działając od stycznia 2022 roku Klub filmowy w Jerzmanowej otrzymał dofinansowanie od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego: Upowszechnienie Kultury Filmowej parytet II. - Inicjatywy filmowe. Dofinansowanie w  formie dotacji w kwocie 10 tys. złotych przyznano w celu realizacji przedsięwzięcia "Działalność klubu filmowego funkcjonującego w świetlicy wiejskiej - Stodoła Kultury".  Dzięki finansowemu wsparciu możemy realizować cotygodniowe spotkania filmowe. Dobierając repertuar staramy się zaspokoić gusta koneserów dobrego kina, prezentując filmy artystyczne, uznanych twórców dalekie od filmów realizowanych dla masowej publiczności. Wspólnie organizujemy imprezy filmowe np. wieczór azjatycki, letnie kino.

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej  -  odpowiada za stronę organizacyjną i finansową. Seanse odbywają się w każą środę (bez przerwy wakacyjnej) w Stodole Kultury. Karnety w cenie 30 zł (obejmujące 1 kalendarzowy miesiąc) sprzedawane są przed pierwszym seansem danego miesiąca.

Koordynatorem klubu jest Patrycja Barna - kontakt tel.768312287 lub p.barna@gckjerzmanowa.pl

Repertuar filmowy oraz moderacja spotkań - Ireneusz Wojtków.

Serdecznie zapraszamy w każdą środę! Repertuar na dany miesiąc znajdziecie na naszej stronie lub fb.