Krystyna Giżowska - KONCERT

Zapraszamy na drugi z cyklu Stodoła Kultury z muzyką i sztuką koncert wyjątkowej damy polskiej sceny estradowej. Profesjonalną karierę rozpoczęła w latach 70. Jej piosenki– jak „Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat” – pobiły rekordy popularności. Z kolei utwory bardziej ambitne – jak „Blue Box”, „Nim zrobisz błąd” czy „Koncert na światło i cień” – zyskały najwyższe uznanie krytyki.

Krystyna Giżowska to jedna z popularniejszych piosenkarek, która wylansowała na scenie wiele hitów. Zadebiutowała w wieku lat 14 w 1968 roku jako solistka w Zespole Pieśni i Tańca Transportowiec w Koszalinie. Dzięki swojej nietypowej barwie głosu posiada stałą rzeszę fanów i nieustannie przyciąga coraz większe grono publiczności.

Termin: 23.04.2023r. - niedziela, godz. 17:00

Miejsce: Jerzmanowa - Stodoła Kultury

Cena biletu: 20zł/os. do kupienia w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej (ul. Głogowska 7 pok. 4) oraz w kasie kręgielni.