XXX Przegląd Zespołów Ludowych i Folklorystycznych

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza zespoły folklorystyczne i ludowe do udziału w jubileuszowym XXX Przeglądzie Zespołów Ludowych i Folklorystycznych Jaczów 2023’ pn. "Hej wesele! Tańcowało, grało i śpiewało".  Przegląd tak jak w ubiegłym roku odbywa się w dwóch formułach: KONKURSU i WYSTĘPÓW NA ŻYWO.

W wydarzeniu mogą brać udział zespoły ludowe i folklorystyczne, prezentujące rodzimy folklor lub program stylizowany na ludowy. Udział w formule przeglądu nie obliguje do udziału w konkursie.

PRZEGLĄD

MIEJSCE:  Wiejski Dom Kultury w Jaczowie (gmina Jerzmanowa), ul. Główna 1.

TERMIN18 czerwca 2023, start godz. 16:00

Aby zgłosić zespół do PRZEGLĄDU! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć do dnia 19 maja 2023r. na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa lub mailowo na: kontakt@gckjerzmanowa.pl  Zespoły zakwalifikowane do udziału w Przeglądzie zostaną o tym poinformowane telefonicznie do dnia 26 maja 2023r.

KONKURS

Już dziś zgłoś swój zespół do KONKURSU! Nagraj film z występem zespołu i zgarnij nagrody JURY: 1300, 1000 i 800 złotych z pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz niezależną  nagroda publiczności wyłonioną w głosowaniu internetowym w wysokości 1000zł. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 14 maja 2023r. na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa lub mailowo na: kontakt@gckjerzmanowa.pl  Ogłoszenie  wyników konkursu odbędzie się do dnia 2 czerwca 2023r.

Sprawy organizacyjne i szczegóły dotyczące Przeglądu można uzgadniać telefonicznie z panią Iwoną Szubert-Durał, po numerem tel.: 76 752 14 29 oraz e-milem: i.szubert@gckjerzmanowa.pl