Potwornie fajnie ferie, wcale nie takie straszne.

Pod hasłami „Potwornie fajne ferie” oraz „Koszmarne ferie”, Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zorganizowało tegoroczne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z gminy Jerzmanowa. Mimo dość upiornych haseł promujących zajęcia i wyjazdy to tematycznie przygotowane z tej okazji zabawy i warsztaty okazały się nie być wcale aż takie straszne.

Łącznie w trwających dwa tygodnie feriach wzięło udział około 120 uczestników. Dzieci w wieku 6-12 lat spędzały z nami czas w godzinach dopołudniowych. Oprócz atrakcyjnych warsztatów stacjonarnych prowadzonych w świetlicach wiejskich przez naszych instruktorów młodsi uczestnicy zwiedzali Kolejkowo we Wrocławiu, skakali do upadłego w parku trampolin Euro Jump w Lesznie, a także spędzili całą noc w Hotelu strachu, w jaki zamienił się budynek WDK w Jaczowie. Malowali, dekorowali, kleili i przyrządzali posiłki. Integrowali się podczas wspólnych zabaw.

W tym roku zadebiutowaliśmy z ofertą dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat. Grupa młodzieży pierwszą noc spędziła także w Jaczowie pobierając nauki na kierunkach Akademii Jaczowmore. Zwiedziała Ogród Gier, Ogród Dziwów, Ogród Skarbów, Muzyki, Sztuki, Strachów i Ogród na wodzie czyli Lumina Park we Wrocławiu. Wyjechała na basen do Zielonej Góry oraz miała okazje uczestniczyć w bardzo profesjonalnych szkoleniach: pierwszym z technik charakteryzacji prowadzonym przez Strefę Makijażu Ewa Szubert, drugim z autoprezentacji i mówienia do kamery prowadzonym przez Patrycję Wachońską - trenera wystąpień publicznych.

Mamy nadzieję że udało nam się mocno uatrakcyjnić każdy z Waszych feryjnych dni. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do korzystania na co dzień z oferty organizowanych przez nas zajęć, warsztatów, koncertów i wydarzeń.

Galerie zdjęć z poszczególnych feryjnych dni znajdziecie na naszym Facebooku w Albumach