Universe - KONCERT

Zapraszamy na pierwszy w tym roku koncert w Stodole Kultury w Jerzmanowej. Sentymentalny powrót do muzyki lat 80-tych i 90-tych lat. Koncert zespołu UNIVERSE. Jednego z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku, który do dziś gromadzi rzesze fanów, wyzwala chęć wspólnej zabawy i daje wiele powodów do wzruszeń.

Laureat festiwali w Opolu i w Sopocie. Piosenki grupy sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów. Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale i wśród Polonii w wielu krajach Europy i Ameryki. Wydali łącznie 14 albumów, zawierających ponad 150 piosenek.

Zespół świetnie brzmi i dba, by twórczość Mirosława Breguły, wspaniałego artysty, kompozytora , autora tekstów i aranżera była jak najlepiej przekazana. Na koncertach przypominają największe przeboje jak: „Tacy byliśmy”„Tyle chciałem Ci dać” (duet z Beatą Kozidrak), „W perły zmienić deszcz”, „Wołanie przez ciszę”, „Deszczowa nieznajoma”, „Mr. Lennon”, „Nie wiem czy to miłość”, „Głupia Żaba”, „Ciągle szukam drogi” oraz promują mniej znane piosenki zespołu.

Repertuar grupy łączy już trzy pokolenia słuchaczy.

Termin: 26.02.2023r. - niedziela, godz. 17:00

Miejsce: Jerzmanowa - Stodoła Kultury

Cena biletu: Wszystkie bilety wyprzedane!!!