Sztywny Pal Azji zelektryzował publiczność

Miniony niedzielny wieczór (22.10.2023) wpisał się w historię Jerzmanowej koncertem, którego fani rocka z pewnością nie zapomną przez długi czas. Sztywny Pal Azji – legendarny polski zespół rockowy dosłownie zelektryzował publiczność zgromadzoną w Stodole Kultury. To wydarzenie było prawdziwym hołdem dla polskiej sceny rockowej, a zespół dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Bilety rozeszły się co do jednego. Zespół wkroczył na scenę, witany gromkimi oklaskami i zachętami zarówno lokalnej publiczności jak i przedstawicieli polskich fanklubów. Wydarzenie było prawdziwie muzycznym rollercoasterem. Muzycy zagrali swoje największe hity, włączając w to takie utwory jak: "Wieża radości, wieża samotności," "Spotkanie z…”, „Nieprzemakalni," "To Jest Nasza Kultura" i wiele innych. Starannie dobrana kolejność repertuaru tworzyła elektryzującą atmosferę całości koncertu jako dzieła artystycznego. Energia płynąca ze sceny była niesamowita. Wokalista zespołu – Leszek Nowak, śpiewał z oddaniem i pasją. Gitary brzmiały potężnie, a sekcja rytmiczna trzymała rytm, tworząc solidne podstawy dla występu. Prawie półtoragodzinny koncert został owacyjnie nagrodzony brawami, a muzycy wrócili na bis, wykonując jeszcze dwie piosenki. Poza kulisami fani mogli liczyć na autografy, płyty i wspólne zdjęcia.