Sztywny Pal Azji - KONCERT

Przygotujcie się na dawkę czystego rockowego szaleństwa. Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które z pewnością zostanie na długo w pamięci! Pełen przebojów, koncert legendarnej grupy "Sztywny Pal Azji". Na pewno nie zabraknie znanych i uznanych hitów, będzie też okazja usłyszeć kilka nowości. Ten koncert to gwarancja udanego wieczoru!

O ZESPOLE:

Sztywny Pal Azji – polski zespół rockowy, który największą popularność zyskał w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90.

Powstał na początku 1986, założony przez gitarzystę, a zarazem głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego oraz Leszka Nowaka, Pawła Nazimka, Janusza Dędę i Andrzeja Turka. W październiku 1986 do zespołu dołączył Zbigniew Ciaputa. Pierwszy sukces odniósł na Festiwalu w Jarocinie w 1986, gdzie dał się poznać jako zespół popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Zespół zakwalifikował się do "złotej dziesiątki", a piosenka Nasze reggae stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. (źródło tekstu: last.fm)

Termin: 22.10.2023r. - niedziela, godz. 17:00

Miejsce: Jerzmanowa - Stodoła Kultury (ul. Obiszowska 4A)

BILETY: 40zł/os (miejsca stojące) do kupienia w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej (ul. Głogowska 8, pok. nr 4) oraz w kasie Kręgielni w Jerzmanowej.