Nowe zasady uczestnictwa w wydarzeniach

Nowe zasady udziału w wydarzeniach organizowanych przez GCK w Jerzmanowej związane z epidemią COVID obowiązujące od 20 stycznia 2022 r.

Ze względu na bezpieczeństwo Uczestników wydarzeń oraz Pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej, ustalamy szczególne zasady udziału w wydarzeniach, odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach budynków administrowanych przez GCK w szczególności: koncertach, zajęciach, warsztatach, seansach filmowych i innych spotkaniach. Poniższe zasady obowiązują od dnia 20 stycznia 2022 r. do odwołania.

Informacje ogólne

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu RP od 15 grudnia 2021 r. limit miejsc na wydarzeniach GCK wynosi 30%. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych, ozdrowieńców i osób posiadających aktualny negatywny wynik testu na obecność wirusa. W związku z powyższym, w trakcie dokonywania rezerwacji/kupna wejściówek/biletów możemy zapytać Ciebie o status zaszczepienia osób, które będą posługiwać się tymi wejściówkami/biletami.

Obowiązki osoby posługującej się biletem.

Osoba posługująca się biletem/wejściówką jest zobowiązana przed wstępem na wydarzenie okazać zaświadczenie o zaszczepieniu, ozdrowieniu lub negatywnym wyniku testu w formie papierowej lub QR.

W sytuacji, kiedy osoba posługująca się biletem/wejściówką nie okaże jednego z powyższych dokumentów, nie będzie mogła uczestniczyć w wydarzeniu. W takim wypadku Klient, który dokonał kupna biletu nie będzie miał prawa do żądania zwrotu środków za niewykorzystany bilet, a GCK w Jerzmanowej zwolniony jest z jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

Sprawdzane dane nie będą utrwalane, przechowywane ani przetwarzane w jakikolwiek sposób prze Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

Źródło zdjęcia w nagłówku: Background photo created by user3802032 - www.freepik.com