Muzyka w Raju 2022

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Jerzmanowa po raz kolejny zagości na mapie festiwalu MUZYKA W RAJU. Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej XX-letniej edycji koncertowej, która odbędzie się pomiędzy 4 a 21 sierpnia w Letnicy, Świebodzinie, Międzyrzeczu, Jerzmanowej, Gorzowie Wlkp. oraz w Paradyżu. Ten cykl koncertów, przez lata zgromadził już wierną publiczność, a z każdym kolejnym rokiem przyciąga nowych słuchaczy.

14 sierpnia w Stodole Kultury w Jerzmanowej usłyszymy dwa koncerty:

Ornitologia Muzyczna, czyli jak ptaki witają Słońce - godz. 18:00

ArParla:

Maria Cleary, harfa

Davide Monti, skrzypce

Więcej o koncercie >> tutaj

Lamech Judith et Rachel
Francuskie ballady i chansons z XIV – XVI wieku - godz 20:00

Doron Schleifer, śpiew

Corina Marti, clavisimbalum, klawesyn renesansowy

Więcej o koncercie >>tutaj

Mamy nadzieję, że program tegorocznej edycji Państwa nie rozczaruje. Do zobaczenia wkrótce.

Bilety dostępne na stronie organizatora głównego >> https://muzykawraju.pl/wydarzenie/

Zapytaj o dostępność darmowych wejściówek w siedzibie GCK w Jerzmanowej lub pod numerem 76 838 43 24

-------------------

Współorganizator: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej

Partner Główny: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.