Koncert walentynkowy

W niedzielny zimowy wieczór - 13 lutego 2022r. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie: KONCERT WALENTYNKOWY. W klimatyczny nastrój, swoim niesamowitym głosem wprowadzi Państwa Gabriel Fleszar - ur. 27.09.1979. Znany i ceniony polski wokalista. Zasłynął  przebojami jak: "Kroplą deszczu", "Bilet do nieba" czy "Kto panem kto sługą" zna cała Polska. Muzyk (gitara i fortepian), autor tekstów i kompozytor, poeta, aktor filmowy: główna rola w "Sezonie na leszcza" (2001) w reż. Bogusława Lindy oraz teatralny. Jako wokalista solowy wydał płyty: "Niespokojny" (1999), "Niespokojny 2" (2001) i "Pełnia" (2003). Od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę "Frutti di mare" (2012), autor muzyki do spektaklu "Pracapospolita czyli tacy sami" wystawianego przez Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Występuje również solo (z muzyką elektroniczną) oraz w akustycznym A3 Format.

Termin: 13 lutego 2022, godz. 17:00

Miejsce: Jerzmanowa - Stodoła Kultury

Cena biletu: 5 zł/os. do kupienia w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej (ul. Głogowska 7, pok. nr 4) oraz w kasie kręgielni w dniu koncertu.

Autor zdjęcia: Marek Kaźmierczak