Gabriel Fleszar - relacja z koncertu walentynkowego

Z okazji Walentynek w niedzielny wieczór (13.02.2022)na jerzmanowskiej scenie w Stodole Kultury pojawił się Gabriel Fleszar – wokalista znany z takich hitów jak Kroplą deszczu, Nasza droga donikąd czy Bilet do nieba. Dla mieszkańców gminy i przybyłych gości była to świetna okazja aby rozpocząć celebrowanie Dnia Zakochanych już dzień wcześniej.

Z założenia kameralny koncert wokalisty odbył się w całkiem niekameralnym gronie. Tuż przed godziną 17-stą widownia zapełniła prawie wszystkie miejsca. Artysta czarował wyjątkowym wokalem połączonym ze świetną grą na gitarze, życzliwą osobowością i swobodą przebywania na scenie. Repertuarem wypełnionym własnymi utworami oraz polsko i angielskojęzycznych artystów, a także miłosnymi balladami z powodzeniem wprowadził w romantyczny nastrój znaczną część publiczności. Mieliśmy okazję usłyszeć takie przeboje jak: Kochaj mnie z repertuaru grupy Perfect, Zawsze tam gdzie ty – Lady Pank, Kocham Cię jak Irlandię – Kobranocki czy niezwykle klimatyczny i nastrojowy utwór I know – Jude, znany ze ścieżki dźwiękowej filmu City of Angeles. Ponad godzinny koncert nie obył się bez bisów. Była też chwila na autografy i rozmowy z fanami.

Oprócz wyjątkowej uczty muzycznej przy wejściu na koncert na wszystkich uczestników czekały walentynkowe i słodkie upominki, które przygotowały Panie bibliotekarki w ramach akcji „Zakochaj się w książce”.