PLENEROWA NOC FILMOWA

W drugą sobotę lipca przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie pn. Plenerowa noc filmowa, na które zapraszamy nie tylko kinomaniaków ale też wszystkich mających chęć na relaksujący wieczór przy dobrym filmie. W planach projekcja filmu SOUND OF METAL w sali w Stodole Kultury, ciekawe konkursy z filmowymi fantami, a w plenerze ognisko. Zapewniamy popcorn. :)

MIEJSCE / CZAS:
Jerzmanowa – Stodoła Kultury9.07.2022 - godz. 19.00

WSTĘP: 10 ZŁ lub wykupiony karnet (w cenie 20 zł) na Klub filmowy w miesiącu lipcu
PROWADZĄCY: Ireneusz Wojtków

O FILMIE:

Sound of Metal to amerykański film dramatyczny z 2019 roku, zdobywca dwóch Oskarów za najlepszy dźwięk i montaż,  wyreżyserowany i napisany przez Dariusa Mardera. W roli metalowego perkusisty, który traci słuch, występuje Riz Ahmed, a także Olivię Cooke, Paul Raci, Lauren Ridloff i Mathieu Amalric.

reżyseria

Darius Mardera