MŁODZIEŻOWE LATO - zapisy

Zapraszamy młodzież w wieku 13-20 lat do udziału w wydarzeniu pn. Młodzieżowe Lato. Na na nadchodzące letnie dni 2022 roku mamy dla WAS 6 dni mega ciekawych atrakcji.

W PROGRAMIE:

11.07 - ŚLADAMI ODKRYWCÓW - wycieczka do Poznania, przejazd kolejką "Maltanka", zwiedzanie ZOO oraz pracowni Literackiej Arkadego Fidlera.

12.07- EKSPLORATORZY SMAKÓW - warsztaty kulinarne pod okiem kucharza, piekarza i cukiernika, poznawanie najlepszych receptur i wykonywanie pizzy oraz domowej roboty lodów

13.07 - POSZUKIWACZE PRZYGÓD - paintaball w miejscowości Serby przy Głogowie

14.07 - POPULARYZATORZY ROZRYWKI - turnieje drużynowe, konkurencje sprawnościowe i bowling w Stodole Kultury w Jerzmanowej

15.07 - ARTYŚCI - KREATORZY (warsztaty technik graffiti) - warsztaty technik graffiti i street-artu w Stodole Kultury w Jerzmanowej

16.07 - NIEUSTRASZENI W AKCJI - nocne zwiedzanie Zamku Książ z elementami gry terenowej wg. scenariusza i propozycji organizatora.

Całkowity koszt warsztatów, wyjazdów i posiłków ponosi organizator! Szczegółowe informacje w regulaminie i harmonogramie poniżej. Zgodę na udział w wydarzeniu dostępną poniżej należy podpisaną dostarczyć do GCK w Jerzmanowej lub w dniu uczestnictwa w warsztatach.

Zapisy pod numerem 76 831 21 11 !

Nie zanudzajcie w domu!