VI Rajd Rowerowy "Jeździmy bo lubimy"

W najbliższą sobotę - 4 września 2021 wraz z Sołectwem Jerzmanowa zapraszamy nie tylko zapalonych cyklistów ale rodziny i wszystkich, którzy lubią jazdę na rowerze na wspólna integrację podczas VI Rajdu Rowerowego pn. "Jeździmy bo lubimy". Rajd rusza o godz. 14:00 z ul. Lipowej - przy wiacie rekreacyjnej w Jerzmanowej.

Planowana trasa rajdu przebiegać będzie przez: Jerzmanowa (Wiata rekreacyjna) – ul. Parkowa – droga leśna ppoż. nr 89 -droga ppoż. nr 88 – droga ppoż. nr 82 – droga ppoż. nr 77 – droga ppoż. nr 89 – Jerzmanowa ul. Parkowa - Jerzmanowa (Wiata rekreacyjna), a jej długość wynosi ok. 15 km.

W programie:
- poczęstunek
- rozdanie upominków
- zabawy dla dzieci

Zapisy w dniu rajdu od godz. 13:00 przy wiacie rekreacyjnej w Jerzmanowej (ul. Lipowa). Kartę zgłoszenia (do pobrania poniżej) można przynieść wypełnioną ze sobą lub wypełnić w na miejscu.

Obowiązkowy kask ochronny!