Chcemy podzielić się z Wami naszym małym sukcesem. Na początku listopada 2020 wzięliśmy udział w II edycji konkursu „Odkryj swój Skarb 2020” ogłoszonym przez Narodowe Centrum Kultury na najciekawsze działania edukacyjne związane z lokalnym dziedzictwem kulturowym. Celem tego konkursu jest promowanie miejsc i pomysłów na działania edukacyjne ukazujące „skarby” małych i średnich polskich miejscowości, miast i miasteczek.

Nasz pomysł pn. Objazdowa dekoratornia, realizowany w latach 2017-2019 uplasował się na 16 -tym miejscu wśród organizacji prowadzących działalność kulturalną.

Konkurencja nie była mała. Do konkursu spłynęły 203 wnioski z całej Polski, z których zakwalifikowano ponad 130. Tym bardzie 16-te miejsce jest dla nas nie lada wyróżnieniem.

Zobaczcie jak wyglądała nasza multimedialna prezentacja.