Wyniki Feryjne wyzwania

Czas tegorocznych ferii zimowych z pewnością zaliczyć można do udanych. Nie dość, że zawitała do nas prawdziwa zima, umożliwiająca szaleństwa na śniegu to zorganizowane przez nas konkursy online pn. „Feryjne wyzwania” spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Przez 10 dni w 4. kategoriach wiekowych na stronie internetowej i Facebooku opublikowaliśmy łącznie 20 zabaw, w których wzięło udział 71 uczestników, wspieranych przez mamę, tatę, rodzeństwo lub babcie i dziadków.
Podczas dwóch feryjnych tygodni uczestnicy zabawy musieli wykazać się różnym rodzajem umiejętności wcielając się w rolę cukierników, kucharzy, malarzy, artystów, trenerów fitness, kreatorów mody, pisarzy, poetów, muzyków, magików i cyrkowców. Za wykonanie zadania każdy uczestnik zbierał punkty. Rywalizacja była zacięta, a kreatywność, pomysłowość i talenty wykorzystane podczas tworzenia prac, sprawiły nam nie lada problemów podczas oceniania.


Podsumowując punktację WYNIKI przedstawiają się następująco:
Kategoria 1
1. Wiktoria Mróz - 68 pkt
2. Miłosz Boruszczak - 64 pkt
3. Ryś Zofia oraz Marcel Gorzelańczyk -63 pkt
Kategoria 2
1. Alicja Łozyniak - 72 pkt
2. Andrzej Łozyniak - 70 pkt
3. Aleksander Worobiew oraz Nadia Mróz - 68 pkt
Kategoria 3
1. Wojciech Wolniak - 69,5 pkt
2. Kamila Makowiecka - 63,5 pkt
3. Paweł Tuczyński - 61 pkt
Kategoria 4
1. Iga Musielak - 87 pkt
2. Natalia Wołoszyn - 85 pkt
3. Amelia Zembrzycka - 72 pkt


Ogromnie cieszy nas, że mogliśmy zapewnić Wam dawkę zdrowej rywalizacji i wciągnąć mnóstwo osób do wspólnej zabawy. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, które choć na odległość i przed ekranami komputerów były dla nas wyjątkowe. Nagrody główne oraz upominki za udział w zabawie można będzie odebrać w GCK w Jerzmanowej w dniach 29 stycznia 2021r. – 6 lutego 2021r. Gratulujemy !!!