UWAGA! GŁOSOWANIE

NA OFICJALNĄ NAZWĘ ŚWIETLICY WIEJSKIEJ I KRĘGIELNI W JERZMANOWEJ

321 START! Rozpoczynamy głosowanie na oficjalną nazwę świetlicy wiejskiej i kręgielni w Jerzmanowej. W dniu wczorajszym komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Jerzmanowa Lesława Golbę, spośród 65 propozycji wyłoniła trzy nazwy, na które można zagłosować na poniższym formularzu.

"Folwark Kulturalny", "Stodoła Kultury" lub "Zakręcona Stodoła", od teraz decyzja jest w Waszych rękach! Głosować można jednorazowo po zalogowaniu. Plebiscyt potrwa do 16 marca 2021r.

Nagrody pierwszego etapu konkursu otrzymują: Barbara Tuczyńska za Folwark Kulturalny, Anita Rosik za Stodołę Kultury oraz Agnieszka Omasta za Zakręconą Stodołę. W sprawie odbioru wygranej skontaktujemy się telefonicznie.

Gratulujemy pomysłodawcom i dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje propozycje.

Koniecznie dajcie też znać na co zagłosowaliście na naszym Facebookowym poście. >>  tutaj