Zajęcia obrazek

Joga dla dzieci? - deklaracja uczestnictwa

Abyśmy mogli dostosować ofertę zajęć do Waszych potrzeb chcielibyśmy wiedzieć czy bylibyście nią zainteresowani? 

Dlatego pytamy:

Czy zapisałbyś/łabyś swoje dziecko/dzieci na zajęcia jogi dla dzieci?

Jeśli TAK złóż nam wstępną deklarację uczestnictwa w zajęciach, wypełniając poniższy formularz.Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa, zwane dalej GCK Jerzmanowa.
  2. Inspektorem ochrony danych w GCK Jerzmanowa jest pan Tomasz Wadas dostępny pod numerem telefonu 570 170 137 .
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ankiety pt. „Deklaracja uczestnictwa w zajęciach JOGI dla dzieci” mającej na celu sprowadzić liczbę osób zainteresowanych zorganizowaniem zajęć Jogi dla dzieci przez GCK.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy GCK.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres1 roku.
  6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2018r.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w ankiecie. Jest Pan/Pani zobowiązana/y do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych brak możliwości udziału w ankiecie.

O korzyściach ćwiczeń nie trzeba chyba nikogo przekonywać

- to nauka przez zabawę

Zajęcia dla dzieci prowadzone są w zupełnie inny sposób niż dla dorosłych. Dzieci są z natury bardzo aktywne i łatwo się rozpraszają, dlatego zajęcia prowadzone są dynamicznie, w formie zabawy, a dopiero później, stopniowo, dzieci uczą się poprawności i dokładności wykonywanych ruchów oraz skupienia uwagi na oddechu. Nauczyciel wykonuje ćwiczenia wraz z dziećmi. Już od pierwszych zajęć wprowadzane są zasady prawidłowego stania, siedzenia i chodzenia. Nauczyciel obserwuje podstawowe wady w postawie dzieci i koryguje je odpowiednimi ćwiczeniami.


Źródło: https://dziecisawazne.pl/zdrowy-przedszkolak-joga-...

Zdjęcie: Rodzina zdjęcie utworzone przez teksomolika - pl.freepik.com