Zajęcia obrazek

Ze św. Mikołajem na Mount Everest

Wyrusz ze Św. Mikołajem na Mount Everest!

W niedzielę - 19 grudnia 2021, zapraszamy dzieci i rodziców na plac przed Stodołą Kultury w Jerzmanowej na spotkanie z co roku mocno przez wszystkich wyczekiwanym Gościem. Startujemy o godz. 14:00.


W PROGRAMIE:

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, dekorowanie pierników, świąteczne zabawy i animacje, warsztaty ozdób choinkowych, konkurencje sprawnościowe i prezenty!

Jarmark świąteczny!


Przyjdź! Odbierz prezent od Mikołaja i dołącz do bicia rekordu Gminy Jerzmanowa w wspinaczce z Św. Mikołajem na Mount Everest!

Stroje mikołajkowe mile widziane!

Zbiórka charytatywna! - podczas imprezy zbieramy na leczenie Julki i Karolinki Rabenda.


W ramach Mikołajek 2021 połączonych z jarmarkiem rozdane zostaną paczki dla dzieci urodzonych w latach 2007-2020, stale zamieszkałych na terenie Gminy Jerzmanowa. Rodzicu! Wypełnij oświadczenie i dostarcz je do GCK w Jerzmanowej (ul.Głogowska 8), biblioteki w Jerzmanowej (ul. Głogowska 19b) lub Jaczowie (ul. Główna 1) do dnia 17.12.2021r. i odbierz kupon prezentowy.


Oświadczenie na kupon prezentowy do pobrania poniżej.
Źródło elementów graficznych użytych w projekcie plakatu: Party" class="redactor-linkify-object">https://www.freepik.com/vectors/party'>Party vector created by jcomp - www.freepik.com