SPOTKANIE KULTUR

25 lipca 2021 zapraszamy Państwa na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Spotkanie Kultur - cykliczne wydarzenie w gminie Jerzmanowa cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem.

Spotkanie Kultur - to niezwykłe koncerty ze specjalnie dobranym repertuarem. W tym roku do zabawy porwą nas gorące kubańskie rytmy i radosna włoska muzyka, posłuchamy niepowtarzalnego zderzenia folku z rapem czyli tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną, spotkamy się także z kulturą Indian Ameryki Północnej.

Nie trzeba wyjeżdżać daleko by poznawać kultury świata!

W PROGRAMIE:

16:00 Występ Jose Torres & Havana Dreams – KONCERT KUBAŃSKI

17:30 Spotkanie z kulturą Indian Ameryki Północnej

18:00 KONCERT Liber & InoRos

19:00 DYSKOTEKA ŚWIATA

21:00 An Dreo e Karina w największych przebojach włoskich duetu Al Bano e Romina Power – „Felicita”

22:00 DYSKOTEKA ŚWIATA

PONADTO:

Stoiska gastronomiczne i handlowe, wystawa rękodzieła GCK oraz Indian Ameryki Północnej,

miasteczko zabaw dla dzieci, strefa relaksu, mobilny butik, zbiórka charytatywna „Dla Marysi”.

START: 25 lipca 2021 godz: 16:00

MIEJSCE: ZESPÓŁ PAŁACOWO PARKOWY W JERZMANOWEJ - PLAC PRZY „STODOLE KULTURY”

ORGANIZATOR

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

PARTNER ORGANIZACYJNY:

Gmina Jerzmanowa

Zasady bezpieczeństwa obowiązki uczestników w związku z epidemią SARS – CoV-2

1. W imprezie może brać udział nie więcej niż 250 osób (do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID – 19)
  2. Przepływ uczestników imprezy kontrolują służby informacyjne organizatora
  3. Organizator zapewnia środki dezynfekcji wraz z instrukcją skutecznego mycia i dezynfekcji rąk dostępne przy wejściach na teren imprezy, przy toaletach, przy stoiskach gastronomicznych i handlowych, w miasteczku zabawowym dla dzieci.
  4. Uczestnicy samodzielnie wyposażają się w maseczki chroniące usta i nos.
  5. Uczestnicy obowiązkowo dezynfekują dłonie przy wejściu na teren imprezy.
  6. W kolejkach do wejścia lub wyjścia z terenu imprezy obowiązuje dystans 1,5 m.
  • Szczegóły w regulaminie: