Bądź na bieżąco! Z Aplikacją BLISKO

Z aplikacją BLISKO będziesz zawsze na czasie z najważniejszymi wydarzeniami na terenie gminy Jerzmanowa.

Wystarczy pobrać ją na swój telefon aby otrzymać najświeższe informacje dotyczące działań bieżących, aktualności, ogłoszeń, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz alertów.

Aplikacja do pobrania bezpłatnie w App Store.

Aplikacja BLISKO, została stworzona po to, aby mieszkańcy mogli na bieżąco otrzymywać lokalne informacje od nadawców, takich jak urzędy gmin i miast, dostawcy prądu, wody czy Internetu, bibliotek, domów kultury, lokalnych klubów sportowych, służb porządkowych np. straży pożarnej, policji i innych podmiotów, których podstawą działalności jest użyteczność publiczna.

Wpisz w BLISKO swoją miejscowość, aplikacja wyświetli Ci aktywnych nadawców z tego obszaru, a Ty zdecydujesz z jakich serwisów tematycznych będą mogli przesyłać do Ciebie informacje. Możesz wskazywać wiele miejscowości, jeżeli dołączą do nich nowi nadawcy, aplikacja powiadomi Cię o tym.

PRZYKŁADY INFORMACJI JAKIE MOŻESZ OTRZYMYWAĆ:

- lokalne imprezy kulturalno-rozrywkowe,

- zaproszenia na wydarzenia sportowe,

- informacje o nowych udogodnieniach dla mieszkańców,

- profilaktyczne akcje prozdrowotne,

- lokalne utrudnienia np. blokady dróg,

- niebezpieczne zjawiska pogodowe,

- alarmy i ostrzeżenia,

- terminy wywozu śmieci,

- przypomnienia urzędowe,

- zmiany w transporcie publicznym,

- zapowiedzi o lokalnych konkursach i wszelkich akcjach społecznych,