Spotkanie Kultur 2024

Już w niedzielę 21 lipca 2024r. od godziny 17:00, spotykamy się w Jerzmanowej na wyjątkowym wydarzeniu - SPOTKANIU KULTUR! To zawsze niezwykła pełna atrakcji impreza i koncerty ze specjalnie dobranym repertuarem. Na scenie zobaczymy: Zespół NeoKlez, Jambo Africa oraz gwiazdę wieczoru ŁyDka gRubASa.  Będzie to wieczór pełen muzyki, tańca i fantastycznych atrakcji dla całej rodziny. Bądźcie z nami!

W PROGRAMIE:

17:00 rozpoczęcie imprezy

17:10 występ taneczno - animacyjny

17:30 występ Zespołu NeoKlez

18:30 występ taneczno - animacyjny

18:50 występ Zespołu JAMBO AFRICA

20:00 występ taneczno - animacyjny

20:30 występ Zespołu ŁYDKA GRUBASA (plus sekcja dęta)

21:45 Dyskoteka Świata

Ale to nie wszystko! Oprócz fantastycznych występów muzycznych i tanecznych, przygotowaliśmy dla Was wiele dodatkowych atrakcji:

• Kuchnie Lata: Smakuj potraw przygotowanych przez lokalne KGW !
  • Strefa aktywności: Dla tych, którzy lubią być w ruchu.
  • Strefa gastronomii: Przepyszne jedzenie na wyciągnięcie ręki.
  • Atrakcje dla dzieci: Dla najmłodszych mnóstwo zabawy!
  • Sprzedaż produktów regionalnych i rzemieślniczych: Odkryj lokalne wyroby i pamiątki.
  • Dyskoteka Świata: Tańce pod chmurką do późna.

Nie przegap tej okazji i dołącz do nas na Spotkaniu Kultur! Weź ze sobą rodzinę, przyjaciół i znajomych - razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę pełną radości, muzyki i wspólnego świętowania!

DATA 21 LIPCA 2024

START godz.: 17:00

MIEJSCE: JERZMANOWA - STODOŁA KULTURY

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

Gmina Jerzmanowa

KGW Gminy Jerzmanowa

OSP z terenu Gminy Jerzmanowa

#SpotkanieKultur2024 #Muzyka #Taniec #Jerzmanowa #Kultura #Wakacje #RodzinneAtrakcje #RegionalneProdukty