Zajęcia obrazek

EMOCJE NATURY - konkurs fotograficzny

„EMOCJE NATURY w gminie Jerzmanowa” to hasło naszego tegorocznego wyzwania dla Was. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego corocznie dla mieszkańców gminy Jerzmanowa, dzieci jak i dorosłych amatorsko zajmujących się fotografią. Zawalcz o nagrody, a Twoje zdjęcie niech stanie się częścią kalendarza na 2024 rok.


OCZEKUJEMY

Fotografie powinny przedstawiać: naturę: pejzaże, krajobrazy, zwierzęta, roślinność lub przyrodę i zachodzące w niej na przestrzeni pór roku zjawiska oraz procesy lub otaczającą nas rzeczywistość, stan rzeczy tworzący świat wokół nas.


WARUNKI

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 12 sztuk zdjęć. Fotografie w formie papierowej i cyfrowej należy dostarczyć do Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej wg. warunków uczestnictwa i wymagań technicznych omówionych w regulaminie do pobrania poniżej. Zdjęcia mogą być zrobione aparatem w telefonie lecz przy zachowaniu ustawień możliwie najlepszej jakości (minimalna rozdzielczość długiego boku zdjęcia powinna wynosić nie mniej niż 2500px przy 300dpi)


TERMIN

Na prace czekamy do 20.10.2023r. do godz. 15:15


NAGRODY

Łączna kwota przeznaczona na wygrane to 2400zł.

Spośród nadesłanych prac 3-osobowe jury powołane przez organizatora wybierze 12 fotografii, które staną się częścią kalendarza na 2024 rok. Autor zdjęć otrzyma nagrodę w wysokości 200 zł. za każde zdjęcie, które wejdzie w skład kalendarza.


Zapraszamy do udziału

Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Formularze zgłoszeń oraz fotografie w formie cyfrowej można dostarczyć e-mailem na adres a.stec@gckjerzmanowa.pl przy czym pamiętać należy o dostarczeniu także wersji papierowej osobiście lub pocztą na adres: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej, ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa z dopiskiem: "Konkurs fotograficzny. EMOCJE NATURY  w gminie Jerzmanowa".

Więcej w regulaminie do pobrania poniżej.